Teabrewer Arbatos Advento Kalendorius - tikriems arbatos mylėtojams!

Mėgstantieji TIK arbatą – mes JUS IŠGIRDOME ir įvykdėme Jūsų prašymą sukurti Arbatos Advento Kalendorių! Tad nenustygstame vietoje laukdami didžiųjų švenčių ir galėdami nudžiuginti arbatos mylėtojus!

Šventiškai iliustruotoje Arbatos Advento Kalendoriaus dėžėje slypi 25 skirtingų rūšių Premium kokybės stambialapės organinės Teabrewer arbatos pakeliai, laimėję ne vieną tarptautinį apdovanojimą dėl ypatingo skonio. Galima jais mėgautis vienam arba pasidalinti su kitais, nes iš vieno pakelio užsiplikysite net 2-6 puodelius arbatos!

Dėl inovatyvios technologijos Teabrewer arbatas patogu gerti kad ir kur bekeliautumėte, nes Jums tereikia karšto vandens! Tai ne tik skani arbata, bet ir patirtis, kuri kasdien nuo pat gruodžio 1-osios iki Kalėdų nustebins naujais skoniais ir ypatingais aromatais!

Nuo šiol Kalėdų laukimas gali būti skaičiuojamas arbatos pakeliais!

Tai puiki dovana Jūsų artimiesiems, draugams ar verslo partneriams! Nustebinkite juos padovanodami Kalėdų laukimą, kasdien pripildytą ypatingu dar neragautos arbatos aromatu ir maloniu skoniu!

Jau priimame išankstinius Teabrewer arbatos Advento Kalendorių užsakymus! Paskubėkite, nes jų kiekis ribotas, o pirmieji užsisakiusieji gaus ir skanią dovanėlę.

P.S. Kad elfai spėtų pristatyti Teabrewer arbatos Advento Kalendorius iki gruodžio 1-osios, išankstinius užsakymus priimame TIK iki lapkričio 12 d.!

Rezervuokite Arbatos Advento Kalendorių dabar!

Nanogama UAB
Nanogama UAB


Palikite komentarą

Prieš publikavimą, komentarai bus peržiūrėti.


Taip pat Patarimai

Tobula dovana kavos gurmanui - Coffeebrewer Kavos Advento Kalendorius!
Tobula dovana kavos gurmanui - Coffeebrewer Kavos Advento Kalendorius!

1 min read

Ar jau jaučiate artėjančių Kalėdų dvasią? Mes TAIP!!! Ir labai džiaugiamės, kad šiais metais galime nustebinti Jus atnaujintu Cofeebrewer Kavos Advento Kalendoriumi, pernai sulaukusiu pripažinimo ir įvertinimo net iš įnoringiausių kavos gurmanų! ☺

Kaip išsirinkti patikimą gertuvę?
Kaip išsirinkti patikimą gertuvę: į ką būtina atkreipti dėmesį?

2 min read

Visi žinome, kaip svarbu nuolat palaikyti reikiamą skysčių balansą. O jeigu dar norime ir prisidėti prie gamtos išsaugojimo iniciatyvos - pats metas plastikinius vandens buteliukus pakeisti ta vienintele geriausia gertuve. Tačiau šioje vietoje atsiranda dilema, kaip esant tokiai gausybei gertuvių variantų, išsirinkti tinkamiausią?

Ruošiamės stovyklauti: patyrusių keliautojų patarimai, ką pasiimti ir kaip sutaupyti vietos bagažinėje!
Ruošiamės stovyklauti: patyrusių keliautojų patarimai, ką pasiimti ir kaip sutaupyti vietos bagažinėje!

2 min read

Tikras stovyklautojas žino, koks svarbus yra tinkamas pasiruošimas! Paklausinėję patyrusių keliautojų, sudarėme sąrašą reikmenų, kurie ne tik pravers poilsiaujant gamtoje, bet ir sutaupys Jums vietos bagažinėje!