Tobula dovana kavos gurmanui - Coffeebrewer Kavos Advento Kalendorius!

Ar jau jaučiate artėjančių Kalėdų dvasią? Mes TAIP!!! Ir labai džiaugiamės, kad šiais metais galime nustebinti Jus atnaujintu Cofeebrewer Kavos Advento Kalendoriumi, pernai sulaukusiu pripažinimo ir įvertinimo net iš įnoringiausių kavos gurmanų! ☺

Žaismingai iš šventiškai iliustruotoje dėžėje slepiasi 25 Coffeebrewer kavos pakeliai, kurie nuo gruodžio 1-osios iki pat Kalėdų stebins linksmomis istorijomis apie Kalėdų Senelį.

Skirtingai nei pernai, šiais metais kavos gurmanai mėgausis net 12 skirtingų kavų rūšių. Visos jos iš rinktinių geriausių pasaulyje kavos augintojų ūkių. 13 Coffeebrewer kavos pakelių rasite aukščiausios Specialty kokybės kavą, o likusiuose 12 pakelių – organinę Fairtrade kavą. Pažadame, kad kasdien atrasite dar neragautus skonius, pajausite maloniausius aromatus ir atpažinsite netikėtas kavos natas ir poskonius.

Kasdien vis nauja patirtis, praturtinanti kiekvieną gruodžio dieną!

Nustebinkite savo artimuosius, draugus ar verslo partnerius nauja patirtimi mėgaujantis kava iš geriausių pasaulyje kavos augintojų! Kas gali būti geriau už Kalėdų laukimą, pripildytą išskirtinės kavos skoniu ir nepakartojamu aromatu?

Jau priimame išankstinius Coffeebrewer Kavos Advento Kalendorių užsakymus! Paskubėkite, nes Kalendorių kiekis ribotas, o pirmiesiems užsakiusiems pridėsime ir skanią dovanėlę! ☺

P.S. Kad elfai spėtų pristatyti Kalendorius iki gruodžio 1-osios, išankstinius užsakymus priimame tik iki lapkričio 12 d.!

Rezervuokite Kavos Advento Kalendorių dabar!

Nanogama UAB
Nanogama UAB


Palikite komentarą

Prieš publikavimą, komentarai bus peržiūrėti.


Taip pat Patarimai

Teabrewer Arbatos Advento Kalendorius - tikriems arbatos mylėtojams!
Teabrewer Arbatos Advento Kalendorius - tikriems arbatos mylėtojams!

1 min read

Mėgstantieji TIK arbatą – mes JUS IŠGIRDOME ir įvykdėme Jūsų prašymą sukurti Arbatos Advento Kalendorių! Tad nenustygstame vietoje laukdami didžiųjų švenčių ir galėdami nudžiuginti arbatos mylėtojus!

Kaip išsirinkti patikimą gertuvę?
Kaip išsirinkti patikimą gertuvę: į ką būtina atkreipti dėmesį?

2 min read

Visi žinome, kaip svarbu nuolat palaikyti reikiamą skysčių balansą. O jeigu dar norime ir prisidėti prie gamtos išsaugojimo iniciatyvos - pats metas plastikinius vandens buteliukus pakeisti ta vienintele geriausia gertuve. Tačiau šioje vietoje atsiranda dilema, kaip esant tokiai gausybei gertuvių variantų, išsirinkti tinkamiausią?

Ruošiamės stovyklauti: patyrusių keliautojų patarimai, ką pasiimti ir kaip sutaupyti vietos bagažinėje!
Ruošiamės stovyklauti: patyrusių keliautojų patarimai, ką pasiimti ir kaip sutaupyti vietos bagažinėje!

2 min read

Tikras stovyklautojas žino, koks svarbus yra tinkamas pasiruošimas! Paklausinėję patyrusių keliautojų, sudarėme sąrašą reikmenų, kurie ne tik pravers poilsiaujant gamtoje, bet ir sutaupys Jums vietos bagažinėje!