Apie mus

Esame inovatyvių, praktiškų ir pasaulyje pripažintų produktų distributoriai Pabaltijo šalyse.

Mūsų istorija paprasta: 2010 m. pradėjome bendradarbiauti su vokiečių įmone INOTEC-Europe. Netrukus Lietuvoje pristatėme dabar jau gerai visiems žinomus nano kilimėlius "Nano-Pad". Nors produktas buvo itin sėkmingas ir populiarus, tačiau kartu reikalaujantis daug atsidavimo ir komunikacijos su klientais dėl jo veikimo subtilybių.

Nepaisant sunkaus darbo, mes mėgavomės visu procesu, nes matydami pirkėjų akyse nuostabą, smalsumą ir susižavėjimą, supratome, jog einame teisinga linkme.

 

Atstovaujami prekiniai ženklai

Šiandien mes atstovaujame šiuos gamintojus: danų Coffeebrewer Nordic A/S, šveicarų JOKER AG/SA, australų Annex Products Pty Ltd bei vokiečių INOTEC-Europe Produktions und Vertriebs GmbH.

 

 

 

Mūsų tikslas

Mūsų tikslas – nuolat stebinti savo klientus inovatyviais produktais, pagamintais pagal naujausias technologijas, tačiau kurie kartu būtų lengvai pritaikomi naudoti kasdieniame gyvenime, įdomūs ir svarbiausia - itin kokybiški. Tokie produktai ir pirkėjų šypsena ir yra pagrindinis mūsų "varikliukas", verčiantis žengti pirmyn ir tobulėti :)

 

Inovatyvūs produktai

Kviečiame susipažinti plačiau su mūsų inovatyviais produktais!

Quad Lock sistema
Coffeebrewer kavos
Teabrewer arbatos
Kelioninės prekės
NANO dangos
Auto prekės
Inovacijos namams
Vaikiškos kuprinės
Prekės vaikams
 

Kitas mūsų projektas: negaliubekavos.lt, kviečiame užsukti:)

Prekių asortimentą nuolat pildome, tad sekite naujienas!:)

 

Draugaukime

Mes įsikūrę Vilniuje, tačiau mūsų produktų galite įsigyti ne tik šioje elektroninėje parduotuvėje, bet ir mūsų partnerių pardavimų taškuose (asortimentas, žinoma, visur skiriasi).
Galiausiai visi smalsuoliai ir draugiški klientai visuomet kviečiami susitikti!:)

Jeigu Jūs ieškote kažko naujo, įdomaus ir praktiško – mes Jums turime ką pasiūlyti.. ;)

Linkėjimai!
Nanogama komanda