1 min read

“Red dot” dizaino apdovanojimą kasmet skiria Vokietijos “Design Zentrum Nordrhein-Westfalen” institucija už aukščiausius pasiekimus dizaino srityje. Specialistų grupė pripažino Cyber Clean® Stylus-Pro dizainą įdomiu ir inovatyviu. Pagrindiniai įvertinimo kriterijai yra originalumas, prekinio ženklo atpažinimas, dizaino kokybė, estetika ir bendra išvaizda bei bendras jausmas. Iš viso buvo vertinami virš 4600 darbų iš 54 valstybių ir tik geriausi produktai buvo apdovanoti šiuo prestižiniu apdovanojimu už estetiškas formas ir ilgalaikes tendencijas.

Stylus-Pro buvo sukurtas specialiai išmaniųjų telefonų ir planšečių lietimui jautriems ekranams. Tai ne tik jutiklinis pieštukas, bet ir praktiška bei lengvai naudojama valymo priemonė. Ji veiksmingai pašalina nešvarumus, dulkes ir dėmes nuo išmaniųjų prietaisų ekranų. Stylus-Pro sudaro kompaktiškai ir gudriai įmontuotas bealkoholis valymo skystis, sukurtas JOKER Technologies, purškiklis bei daugiasluoksnė hidrofilinė medžiaga. Specializuotas valymo skystis ir sidabro jonais apdorota medžiaga užtikrina, kad kenksmingos bakterijos ant ekranų sunaikinamos. Stylus-Pro galima įsigyti kelių spalvų, o kiekvienoje pakuotėje yra specialus laikiklis, kad galėtumėte pritvirtinti Stylus-Pro prie planšetės.

Daugiau apie produktą galite sužinoti čia.

Nanogama UAB
Nanogama UAB


Palikite komentarą

Prieš publikavimą, komentarai bus peržiūrėti.


Taip pat Naujienos

Nauji Coffeebrewer kavos rinkiniai - dovanų idėjos vestuvėms, išleistuvėms, Tėvo dienai ir kitoms šventėms!
Nauji Coffeebrewer kavos rinkiniai - dovanų idėjos vestuvėms, išleistuvėms, Tėvo dienai ir kitoms šventėms!

1 min read

Pristatome Jums naujuosius Coffeebrewer kavos rinkinius, kurie yra puiki dovana artėjant laukiamiausioms vasaros šventėms: vestuvėms, išleistuvėms, Tėvo dienai ar paprasčiausiai smagiems gimtadieniams!

Jungtinės Tautos gegužės 21-ąją paskelbė Tarptautine Arbatos diena!
Švęskime Tarptautinę Arbatos dieną!

1 min read

Arbata yra vienas populiariausių gėrimų pasaulyje, kuriuo žmonės mėgaujasi daugiau nei 5000 metų. Tačiau arbatos svarba sveikatai, kultūrai ir ekonominei plėtrai yra ne mažiau aktuali ir šiais laikais.

Arbata auginama daugiau nei 35 šalyse, o jos auginimas ir pardavimas yra pagrindinis milijonų šeimų pajamų šaltinis, ypač besivystančiose šalyse.

Naujiena! Pristatome austrų kosmetikos liniją veido odai - "SIIN EDITION EDELWEISS"!
Naujiena! Pristatome austrų kosmetikos liniją veido odai - "SIIN EDITION EDELWEISS"!

1 min read

“SIIN Edition Edelweiss” produktų linijoje naudojamas unikalus „SIIN COMPLEX“. Jo sudėtyje esančios aukštos kokybės veikliosios medžiagos kartu su odos drėkinimo sistema ir efektyviu molekuliniu deguonimi sukuria veiksmingą odos priežiūros liniją.