PawCare švariklis sėkmingai debiutavo Tarptautinėje Šunų parodoje!

PawCare švariklis sėkmingai debiutavo Tarptautinėje Šunų parodoje!

Kovas 07, 2013

Kovo mėn. Litexpo vykusioje Tarptautinėje Šunų parodoje pristatėme naują švariklį PawCare, skirtą šunų letenėlių valymui ir priežiūrai. Šis natūralus iš guaros augalo pagamintas švariklis išvalo letenėles, dezinfekuoja žaizdeles, o sudėtyje esantys jojobos, migdolų aliejai ir alantoinas minkština ir drėkina pėdutes.  Naudojant švariklį PawCare, šuns letenėlės bus ne tik švarios, bet ir puoselėjamos natūraliomis aktyviosiomis medžiagomis.

“Tai puiki alternatyva letenėlių valymui šluostėmis arba šuns tempimui į vonią, kai jis grįžta iš lauko. Be to, letenėlėms suteikiamas dar ir gydomasis poveikis, kurio ypač reikia druskų pažeistoms letenoms” – taip apie mūsų naują švariklį PawCare atsiliepė parodos lankytojas Tadas. Panašu, jog Tado augintinė Diva švarikliu taip pat nenusivylė.

Jūsų vertinimui pateikiame video su geriausiomis parodos akimirkomis!

Daugiau apie švariklį PawCare šunų letenėlių valymui galite sužinoti čia.Palikite komentarą

Prieš publikavimą, komentarai bus peržiūrėti.


Taip pat Naujienos

Quad lock telefono laikiklis dviračiui
Quad Lock - saugiausia ir tvirčiausia telefono tvirtinimo sistema dviračiui, bėgimui, sportui, kelionėms automobiliu ar motociklu!

Balandis 04, 2017

Quad Lock® - vienintelė tvirtinimo sistema, leidžianti visiškai integruoti išmanųjį telefoną į aktyvų gyvenimo būdą. Dėl patentuotos užrakto sistemos telefonas saugiai pritvirtinamas prie dviračio - važiuojant, ant rankos - bėgiojant ar automobilyje - vairuojant.

Skaityti daugiau

Vasarė dviračių parduotuvėse startavo Quad Lock telefono laikikliai!
Vasarė dviračių parduotuvėse startavo Quad Lock telefono laikikliai!

Balandis 28, 2016

Vasarė (Velostreet) dviračių parduotuvių tinklas - neabejotinai vienas didžiausių ir patikimiausių Lietuvoje. Šiemet įmonė švenčia savo 20-ąjį gimtadienį - sveikiname!

Džiaugiamės, jog jau nuo šių metų balandžio visose Vasarės parduotuvėse galite įsigyti ir Quad Lock telefono laikiklius dviračiui bei aksesuarus!

Skaityti daugiau

Naujiena Soul & Pepper bakalėjoje - Grower's Cup kava ir arbata!
Naujiena Soul & Pepper bakalėjoje - Grower's Cup kava ir arbata!

Kovas 05, 2016

Naujiena Gedimino 9 Soul & Pepper gurmanams – dabar išskirtinėje gurmaniškų produktų bakalėjoje tarp gausybės kulinarinių stebuklų rasite ir autentiškas Grower’s Cup kavas bei arbatas! Jums paprašius, vietoje galėsite jų ir atsigerti:)

Skaityti daugiau