Tęsti į turinį
Kelionių patirtys: kaip kelioninis rankšluostis praverčia netikėtose situacijose

Kelionių patirtys: kaip kelioninis rankšluostis praverčia netikėtose situacijose

Kalbant apie reikmenis kelionei, kuklus kelioninis rankšluostis dažnai lieka nepastebėtas. Tačiau tie, kurie turi tokį rankšluostį bagaže, žino, kokia jo vertė. Lengvi ir kompaktiški švelnaus mikropluošto kelioniniai rankšluosčiai yra nepakeičiami nuo apsilankymo paplūdimyje iki netikėtos liūties. Kadangi šiuos Lifeventure rankšluosčius naudojame ne vienerius metus, pasidalinsime keliomis savo ir klientų istorijomis, kai šie rankšluosčiai pravertė netikėtose situacijose!

Neplanuotos maudynės

Atostogavome prie Viduržemio jūros ir iki kelionės į oro uostą, buvo likusios kelios valandos. Nusprendėme su šeimyna jas išnaudoti paplūdimyje. Kelioninis rankšluostis, kurį visada vežamės su savimi į visas keliones, buvo tikras išsigelbėjimas. Kadangi jis labai greitai džiūsta, keliavome į oro uostą ne tik puikiai praleidę laiką, bet ir krepšys skrydžio metu nebuvo drėgnas!

Liūtis kalnuose

Šia istorija pasidalino mūsų draugė Lina: "Pernai vasarą žygiavau kalnuose Slovakijoje. Tą dieną netikėtai užklupo stiprus lietus. Buvau permirkusi ir pradėjau šalti, o vienintelė pastogė buvo už kelių kilometrų. Laimei, turėjau savo kelioninį rankšluostį. Jis labai gerai sugeria drėgmę, todėl juo nusišluosčiau ir sušilau."

Pramogos vandens parke

Vienos šeimos kelionės metu užsukome į vandens parką. Kelioniniai rankšluosčiai čia labai pasiteisino - puikiai sugėrė vandenį ir greitai džiūvo.

Daugiafunkcis panaudojimas

Mūsų draugas Regis labai mėgsta keliauti. Prieš kelionę į Pietryčių Aziją, padovanojome jam kelioninį rankšluostį, kuris tapo geriausiu palydovu. Rankšluostis tarnavo įvairiems tikslams - nuo maudynių krioklyje iki antklodės važiuojant vėsiu autobusu. Jis netgi pravertė kaip laikina užuolaida apsistojus nakčiai nakvynės namuose. Neįtikėtina, kaip toks mažas daiktas gali būti toks naudingas! :)

Netikėta iškyla

Klientė Rita pasakojo, kad keliaudami Italijoje, ji su vyru nusprendė apsilankyti vynuogyne ir surengti improvizuotą pikniką. Nors neturėjo su savimi pledo, bet šiai iškylai puikiai pasitarnavo kelioninis rankšluostis. Jis buvo pakankamai didelis, kad tilptų dviese, o apvirtus vyno taurei, akimirksniu sugėrė išsiliejusius skysčius. Rankšluostį buvo lengva išplauti ir išdžiovinti, todėl likusią dienos dalį praleido paplūdimyje be rūpesčių.

Prisipažinsime, jog Lifeventure kelioninius rankšluosčius pasiimame visur su savimi: į keliones pas giminaičius, stovyklaujant, į sporto salę ar vietoj pledo, kai reikia susipakuoti kompaktiškai ir lengvai. O tai, kad jie labai praverčia netikėtose situacijose, tik parodo, kad tokie kelioniniai rankšluosčiai yra nepakeičiami keliaujant!

Komentuoti

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas..

Krepšelis 0

Jūsų krepšelis tuščias

Rinktis prekes