1 min read

Pokyčiai

Kaip žinote, su Quad Lock tvirtinimo sistema dirbame jau nuo 2013 metų ir esame jų oficialūs distributoriai Lietuvoje. Tiksliau - buvome, iki 2019 m. kovo mėnesio.

Kas nutiko?

Gera žinia ta, kad Quad Lock'ai niekur nedingo - gamintojas tiesiog nusprendė pardavimus vykdyti tiesiogiai. Ir ne tik Lietuvoje, bet visame pasaulyje - todėl nuo 2019 m. nutraukiamos sutartys su visais distributoriais ir pardavėjais.

Kur galima įsigyti?

👉 Quad Lock produktų galite įsigyti tiesiogiai pas gamintoją: www.quadlockcase.eu puslapyje.

Kadangi gamintojas turi sandėlius visame pasaulyje, tai užsakymai į Lietuvą turėtų būti pristatomi per 3-5 dienas.

Garantinis aptarnavimas

Kaip žinote, visiems Quad Lock produktams galioja 2 metų garantija. Esant būtinybei - su pirkimo dokumentu galite kreiptis į mus arba tiesiogiai į gamintoją.

Alternatyvos?

Jeigu ieškote tvirtos ir patikimos telefono tvirtinimo sistemos, tai tikrai rekomenduojame rinktis Quad Lock produktus - per tiek metų dar nesame radę geresnės alternatyvos. Nors patys jau nebedirbame su Quad Lock, bet tikrai drąsiai visiems rekomenduojame - nenusivilsite!

Na o jeigu Jums tiesiog reikia paprasto ir patikimo telefono laikiklio dviračiui ar paspirtukui - turime itin tvirtą silikononį FINN laikiklį - jį rasite čia.

Telefono laikiklis dviračiui ar paspirtukui FINN

Nanogama UAB
Nanogama UAB


Palikite komentarą

Prieš publikavimą, komentarai bus peržiūrėti.


Taip pat Naujienos

Nauji Coffeebrewer kavos rinkiniai - dovanų idėjos vestuvėms, išleistuvėms, Tėvo dienai ir kitoms šventėms!
Nauji Coffeebrewer kavos rinkiniai - dovanų idėjos vestuvėms, išleistuvėms, Tėvo dienai ir kitoms šventėms!

1 min read

Pristatome Jums naujuosius Coffeebrewer kavos rinkinius, kurie yra puiki dovana artėjant laukiamiausioms vasaros šventėms: vestuvėms, išleistuvėms, Tėvo dienai ar paprasčiausiai smagiems gimtadieniams!

Jungtinės Tautos gegužės 21-ąją paskelbė Tarptautine Arbatos diena!
Švęskime Tarptautinę Arbatos dieną!

1 min read

Arbata yra vienas populiariausių gėrimų pasaulyje, kuriuo žmonės mėgaujasi daugiau nei 5000 metų. Tačiau arbatos svarba sveikatai, kultūrai ir ekonominei plėtrai yra ne mažiau aktuali ir šiais laikais.

Arbata auginama daugiau nei 35 šalyse, o jos auginimas ir pardavimas yra pagrindinis milijonų šeimų pajamų šaltinis, ypač besivystančiose šalyse.

Naujiena! Pristatome austrų kosmetikos liniją veido odai - "SIIN EDITION EDELWEISS"!
Naujiena! Pristatome austrų kosmetikos liniją veido odai - "SIIN EDITION EDELWEISS"!

1 min read

“SIIN Edition Edelweiss” produktų linijoje naudojamas unikalus „SIIN COMPLEX“. Jo sudėtyje esančios aukštos kokybės veikliosios medžiagos kartu su odos drėkinimo sistema ir efektyviu molekuliniu deguonimi sukuria veiksmingą odos priežiūros liniją.