Samsung Galaxy S9 / S9+ dėklai jau prekyboje!

Džiugios žinios Samsung telefonų turėtojams - jau turime naujuosius dėklus Samsung Galaxy S9 ir Samsung Galaxy S9 Plus telefonams!

Jeigu dar tik ieškote dėklo savo Samsung Galaxy S9 ar Samsung Galaxy S9 Plus - Quad Lock siūlo pačius tvirčiausius dėklus! Išorinė jų dalis pagaminta iš tvirto termoplastinio poliuretano (TPU), o apatinė dalis iš kietojo polikarbonato (PU), todėl Jūsų telefonas bus apsaugotas nuo smūgių, o išimsite ir įdėsite jį taip pat lengvai ir greitai!

Samsung Galaxy S9S9 Plus dėklų vidus padengtas švelniu mikropluošto sluoksniu, kad nesibraižytų telefono išorė, o savo Samsung Galaxy telefoną, neišimdami jo iš dėklo, galėsite krauti su sertifikuotas Qi™ belaidžio įkrovimo prietaisais.

 

Telefono tvirtinimas aktyviam gyvenimo būdui

Su Quad Lock dėklu, savo Samsung Galaxy telefoną lengvai ir greitai pritvirtinsite prie visų Quad Lock laikiklių - dviračiui, motociklui, bėgimui, automobilyje ir ne tik!

 

Quad Lock laikikliai Samsung Galaxy S9 / S9 Plus telefonams

Štai visi laikikliai, kuriais galėsite naudotis turėdami Quad Lock dėklą savo Samsung Galaxy S9 / S9 Plus telefonui:

Laikiklis ant rankos Quad Lock Sports Armband
Visi Quad Lock laikikliai dviračiui
Visi Quad Lock laikikliai motociklui
Laikiklis automobiliui Quad Lock Car Mount
Adapteris trikojui Quad Lock Tripod Adaptor
Laikiklis prie diržo Quad Lock Belt Clip
Laikiklis prie sienos Quad Lock Wall Mount

Quad Lock - tai vienintelė tvirtinimo sistema, leidžianti visiškai integruoti išmanųjį telefoną į aktyvų gyvenimo būdą! Daugiau apie Quad Lock skaitykite čia.

Nanogama UAB
Nanogama UAB


Palikite komentarą

Prieš publikavimą, komentarai bus peržiūrėti.


Taip pat Naujienos

Kodėl dingo visi Quad Lock? Ir kur jų galima įsigyti?
Kodėl dingo visi Quad Lock? Ir kur jų galima įsigyti?

1 min read

Kaip žinote, su Quad Lock tvirtinimo sistema dirbame jau nuo 2013 metų ir esame jų oficialūs distributoriai Lietuvoje. Tiksliau - buvome, iki 2019 m. kovo mėnesio.

Gera žinia ta, kad Quad Lock'ai niekur nedingo - gamintojas tiesiog nusprendė pardavimus vykdyti tiesiogiai. Ir ne tik Lietuvoje, bet visame pasaulyje - todėl nuo 2019 m. nutraukiamos sutartys su visais distributoriais ir pardavėjais.

DESK CAFÉ - aktyviems kavos mylėtojams!
DESK CAFÉ - aktyviems kavos mylėtojams!

1 min read

PRISTATOME naujieną - DESK CAFÉ! Tai tobulas variantas aktyviam kavos mylėtojui!

Nuoširdžiai tikime, kad kiekviena įtempta diena tampa lengvesnė su tikros skanios kavos puodeliu, lydimu nuoširdžia šypsena ir malonia draugija!

Susitikime Vilniaus Kavos Festivalyje!
Susitikime Vilniaus Kavos Festivalyje!

1 min read

Laukiamiausia kavos mylėtojų šventė – susitikime Vilnius Coffee Festival kovo 23-25 dienomis!

Trys dienos, dedikuotos KAVAI! Čia pamatysite nacionalinius kavos ruošimo, piešimo pieno puta ir kavos ragavimo čempionatus. Išragausite daugybę skirtingų kavos rūšių ir išgirsite virš 15 įdomių pranešimų apie kavą.