gegužė 12, 2021 1 min read

Labai džiaugiamės, kad galime Jums pristatyti austrų kosmetikos liniją veido odai “SIIN Edition Edelweiss”!

“SIIN Edition Edelweiss” produktų linijoje naudojamas unikalus „SIIN COMPLEX“. Jo sudėtyje esančios aukštos kokybės veikliosios medžiagos kartu su odos drėkinimo sistema ir efektyviu molekuliniu deguonimi sukuria veiksmingą odos priežiūros liniją. 

Veikliosios medžiagos yra kapsuliuojamos labai mažose liposomose, kurios prasiskverbia į giliuosiuose odos sluoksniuose esančių ląstelių vidų.

Todėl “SIIN Edition Edelweiss” linija puikiai rūpinasi jūsų oda pasiekdama giliuosius odos sluoksnius, o rezultatai yra akivaizdžiai matomi.

„SIIN Edition Edelweiss“ kosmetikos sudėtyje naudojamas Alpinės liūtpėdės ekstraktas, kuris kapsuliuojamas į liposomas.

Remiantis neseniai atliktais tyrimais, buvo identifikuota ir išskirta daugiau nei 60 aktyviųjų naudingų Alpinės liūtpėdės komponentų. Šios medžiagos ir jų ekstraktai turi itin stiprias antibakterines, antiseptines ir antioksidacines savybes. 

Alpinės liūtpėdės sudėtyje yra aukštos kokybės antioksidantų, turinčių naudingų savybių. Jie tinka ypač jautriai odai, gaivina, stimuliuoja kraujotaką, padidina ląstelių elastingumą, todėl skatina odos atsistatymą. Alpinės liūtpėdės antioksidantai atlieka labai ypatingą laisvųjų radikalų surišimo funkciją. Laisvieji radikalai laikomi dideliu odos priešu, nes jie sukelia ankstyvą odos senėjimą ir raukšlių atsiradimą.

Visos aukščiau išvardintos medžiagos aktyviai dalyvauja apsaugant odą nuo raušklių formavimosi. Didžiulė taninų koncentracija apsaugo ir stangrina odą, flavonoidai sutvirtina kapiliarų sieneles bei apsaugo nuo deformacijos (kuperozės ir žvaigždinių venų išryškėjimo, taip vadinamųjų „voro venų“).

Kiti aktyvieji Alpinės liūtpėdės komponentai stimuliuoja kraujotaką, didina odos ląstelių elastingumą ir skatina odos atsinaujinimą.

Siin kosmetika

Mes šiuos produktus jau išbandėme ir likome sužavėti rezultatais ir kokybe. Todėl drąsiai rekomenduojame išbandyti ir Jums! Visą "Siin Edition Edelweiss" asortimentą rasite čia.


Palikite komentarą

Prieš publikavimą, komentarai bus peržiūrėti.